Kontakt oss

Kontakt oss

Du er alltid velkommen til en prat med oss i våre grønne lokaler i Waldemar Thranes gate 98B – send en mail til kim@simpleness.no hvis du har lyst til å stikke innom.

Ansatte
Et tverrfaglig miljø med digitale
 og kreative hoder
Bilde av Kim Gerhardsen

Kim Gerhardsen
Byråleder
+47 99364358
kim@simpleness.no

Bilde av Sigurd Liverød

Sigurd Liverød
COO / Prosjektleder
+47 93469096
sigurd@simpleness.no

Bilde av Halvard Lien Simonsen

Halvard Lien Simonsen
Fagansvarlig og strategisk rådgiver
halvard@simpleness.no

Bilde av Jonas Brusselmans

Jonas Brusselmans
Forretningsutvikler
jonas@simpleness.no

Bilde av Mari Ekkje

Mari Ekkje
Prosjektleder
mari@simpleness.no

Bilde av Jonas Driveklepp

Jonas Driveklepp
Fagansvarlig UX / Design
jonas.driveklepp@simpleness.no

Bilde av Marie Steffensen

Marie Steffensen
Designer
marie@simpleness.no

Bilde av Ole-Jørgen Ramstad

Ole-Jørgen Ramstad
Designer
olejorgen@simpleness.no

Bilde av Silje Kristine Andersen

Silje Kristine Andersen
Rådgiver
silje@simpleness.no

Bilde av Vidar Ravneng

Vidar Ravneng
Performance-spesialist og rådgiver
vidar@simpleness.no

Bilde av Julian Kaare Lyngholm Lopez

Julian Kaare Lyngholm Lopez
Performance-spesialist
julian@simpleness.no

Bilde av Oda Svendsen

Oda Svendsen
Designer
oda@simpleness.no

Bilde av Lisa Hanstvedt

Lisa Hanstvedt
Kreatør
lisa@simpleness.no

Bilde av Kristina Kvammen

Kristina Kvammen
Kreatør
kristina@simpleness.no

Bilde av Eirik Burhol

Eirik Burhol
Kreatør
eirik@simpleness.no

Bilde av Christoffer Sørensen

Christoffer Sørensen
Utvikler
christoffer@simpleness.no

Bilde av Stig-Ruben Fagerhøi Hansen

Stig-Ruben Fagerhøi Hansen
Utvikler
stig@simpleness.no

Bilde av Solveig Hisdal

Solveig Hisdal
Designer
solveig@simpleness.no

Bilde av Annika Eidsgaard

Annika Eidsgaard
Kreatør
annika@simpleness.no

Bilde av Dina Patey

Dina Patey
Kreatør
dina@simpleness.no

Bilde av Kamilla Wigestrand

Kamilla Wigestrand
Markedskoordinator
kamilla@simpleness.no

Bilde av Vilde Sæther Haagenrud (i permisjon)

Vilde Sæther Haagenrud (i permisjon)
Kreatør
vilde@simpleness.no

Bilde av Alexander Fallo

Alexander Fallo
Frilans kreativ tekstforfatter